60,00

Yardımcı olalım mı?

Whatsapp'tan İletişime Geç

Hızlı Teslimat!

Açıklama

SHAKA Canlandırıcı & Cilt Yenileyici & Gözenek Sıkılaştırıcı Red Peeling Facial Serum 30 Ml

İçeriğindeki AHA ile cildin en üst katmanına daha parlak ve eşit bir görünüm sağlarken, BHA sayesinde de gözenekleri derinlemesine temizleyerek cildi onarır. İçerisinde yer alan Kırmızı İpek Çiçeği sayesinde cildi güneşe hasarı ve koyu lekelere karşı onarır. Gliserin, aloevera ve hyaluronicacid sayesinde cildin nem dengesini sağlar. Yoğun miktarda protein ve vitamin içerdiğinden kolajen üretimini destekler, cildin tonunu eşitler. Düzenli kullanımda ilk haftalardan itibaren cilt tonunda gözle görülür bir eşitlenme sağlar.

İçerik: Aqua, PentyleneGlycol, PropyleneGlycol, BeetrootRed, Triethanolamine, Glycerin, ButyleneGlycol, GlycolicAcid,TartaricAcid, CitricAcid, LacticAcid, SalicylicAcid, SodiumPCA, AloeBarbadensisLeafExtract, XanthanGum, Phenoxyethanol,Panthenol, AscorbicAcid, SodiumhyaluronateCrosspolymer,Ethylhexylglycerin, Propanediol, HydrolyzedGlycosaminoglycans,SodiumHyaluronate, HydrolyzedHyaluronicAcid,HyaluronicAcid.

Kullanım Şekli: Temiz cilde yeterli miktarda serumdan damlatınız. Göz çevrenizden uzak tutarak nazik bir şekilde masaj yaparak uygulayınız. 10 dakika beklettikten sonra bol su ile durulayınız. Gece kullanım tercih edilir. Kullanım aralığı minimum 3 gün olacak şekilde haftada 2 uygulama yapılması tavsiye edilmektedir.

Uyarılar: Harici kullanım için üretilmiş kozmetik ürünüdür, ilaç değildir. Kullanım öncesi istenmeyen yan etkileri önlemek amacı ile cildinizin küçük bir bölümünde test ediniz. Test sonrasında 24 saat içerisinde herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmaması durumunda ürünü kullanabilirsiniz. Fakat oluşabilecek alerjik reaksiyon sonucunda ürünü kullanmayınız ve dermatoloğunuza başvurunuz. AHA(Alfa Hidroksi Asitler) ve BHA(Beta Hidroksi Asitler) içerikli ürünlerin hassas ve tahriş olmuş ciltlerde kullanılması tavsiye edilmez. Ayrıca AHA ve BHA içerikli ürünler güneşe karşı cildinizi hassaslaştırır ve güneş yanıklarına sebep olabilir. Bundan dolayı kullanım sonrası güneş koruyucu krem kullanılması tavsiye edilir. Göz ile temasından kaçınınız. Teması halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı, doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacak bir yerde orijinal ambalajında ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz.